ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pondělí 3. dubna se konal na ZŠ Podharť etický den zaměřený na sbližování žáků s rozličnými věkovými a sociálními skupinami lidí. V rámci etického projektu, který byl podpořen z grantu Královéhradeckého kraje, s naší školou spolupracovalo několik významných zdravotních a sociálních zařízení.

Číst dál...

V rámci dotace z Královéhradeckého kraje a jeho programu "Rozvoj podmínek pro vzdělávání – Inovace ve vzdělávání" jsme dostali možnosti zakoupit 3D tiskárnu Original Prusa i3 MK3S+, spolu s ní jednotku MMU3 a samozřejmě i dostatek nezbytných barevných filamentů.

Číst dál...

V rámci grantu Královéhradeckého kraje pro zefektivnění a zatraktivnění výuky napříč předměty jsme zakoupili profesionální meteorologickou stanici Warioweather Profi.

Číst dál...

Milí příznivci přírody, mám radost, že vás můžeme informovat o závěru našeho projektu přírodní zahrady, který, jak jsme psali, probíhal v několika etapách. Podařilo se nám navázat skvělou spolupráci se SEVEREM v Maršově a účastnili jsme se zajímavých programů s lektorkou Šárkou Škodovou.

Číst dál...

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol