ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Náš projekt se přesunul do své druhé poloviny. Nejdříve nám naši skvělí tatínkové pan Bednář a pan Čtvrtečka vykopali a odvezli starý nefunkční kolotoč.

Pan Bednář nám dovezl stromky, které jsme si vybrali v Brusnici a zakoupil v OBI přenosné ohniště. Říkali jsme si HURÁ!! Zasadíme stromky, ale počasí bylo trochu proti nám. Nakonec se umoudřilo a naše akce – sázení mohla začít. Hlasováním v obou třídách jsme si vybrali dvě jabloně a švestku. Ve čtvrtek 24. 11. jsme společně všechny tři stromky zasadili a těšíme se do finále. Čeká nás ještě BROUKOVIŠTĚ, budky pro ptáčky a pítka pro ptáčky. Určitě ještě zvládneme zapálit slavnostní oheň. Opět vás budeme informovat, jak se nám vše podaří uskutečnit. Chválíme všechny žáky obou tříd – čtvrté a 7. B s jakým zápalem se do všech aktivit pouští. Podpořili nás i děti z kroužku Příroda, které vyrobily skřítky ze dřeva a látky. Skřítkové chrání naši zahradu.

Žáci 4. třídy, 7. B – paní učitelky – Mgr. Ivana Pešťáková, Ing. Lucie Novotná a paní asistentka Veronika Urbancová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol