Žáci naší školy se zúčastnili projektu Příběhy našich sousedů. Přijďte se podívat na to, jak si poradili s rolí dokumentaristy a přípravou audioreportáže, videoreportáže nebo animace. Představí vám nejen své projekty, ale především pamětníky, jejichž životy během půlroční práce mapovali. Dorazte si je vyslechnout a podpořit.

pribehy nasich sousedu 2022

Zveme Vás na letošní Podharťský masopust, který se koná 22. února 2022. Masky se před školou předvedou v 10:30 a poté v 11:00 se vydají směrem k nemocnici na průvod Podhartí.

pozvanka masopust 2022

Víte, co dělá Vaše dítě na internetu? Víte, jaký obsah sdílí na sociálních sítích? Víte, co je to TikTok, netolismus nebo stalking?

Připravili jsme pro Vás další webinář, tentokrát na téma "Bezpečnost v kyberprostoru". Je určen především rodičům, ale i dalším zájemcům z řad přátel naší školy. Poslední hodina semináře je vyhrazena pro Vaše dotazy a diskuzi.

Číst dál...

Zveme všechny zájemce z řad veřejnosti na prohlídku naší školy, která se bude konat ve středu 31. března 2021 od 10:00 do 16:00. V rámci tohoto dne můžete zhlédnout naše 2 nové podkrovní učebny.

Čas návštěvy je vhodné domluvit předem na adrese skola@zspodhart.cz.

Bezpečnostní pravidla budou zachována, dezinfekce je zajištěna, prosíme o zakrytí úst respirátorem.

Pozvánku si stáhněte zde.

Pro ty, kdo nemohou přijít, nabízíme virtuální prohlídku našich vybraných prostor.

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.