ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Zveme budoucí prvňáčky na Tři podharťské oříšky spojené s Dnem otevřených dveří, který je určen pro všechny naše příznivce. Akce se bude konat ve středu 20. března 2024. Prvňáčkové, na Tři oříšky si, prosím, zarezervujte vhodný termín >> ZDE <<.

Číst dál...

Zveme Vás na letošní Podharťský masopust, který se koná 13. února 2024. Masky se před školou předvedou v 10:15 a poté v 10:45 se vydají směrem k nemocnici na průvod Podhartí.

Číst dál...

Po velmi úspěšné sérii loňských příměstských táborů tu pro Vás máme i letos na výběr z dalších 12ti míst, které mohou Vaše děti o letních prázdninách navštívit.

Číst dál...

Jako každý rok i letos se naše zúčastní benefiční akce Noc venku. Rádi bychom uspořádali sbírku trvanlivých potravin. Ta bude probíhat ve vestibulu školy. Bude zde připravena krabice, do které můžete trvanlivé potraviny vkládat, a to ráno v 7:40-7:55, nebo odpoledne možno zazvonit po domluvě na školní klub – pan Frieda.

Zveme budoucí prvňáčky na Tři podharťské oříšky spojené s Dnem otevřených dveří, který je určen pro všechny naše příznivce. Akce se bude konat ve středu 15. března 2023. Prvňáčkové, na Tři oříšky si, prosím, zarezervujte vhodný termín >> ZDE <<.

Číst dál...

Zveme Vás na letošní Podharťský masopust, který se koná 21. února 2023. Masky se před školou předvedou v 10:15 a poté v 10:45 se vydají směrem k nemocnici na průvod Podhartí.

Číst dál...

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol