ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Zápis do 1. třídy proběhne ve středu 10. dubna 2024 od 12:00 do 18:00 a ve čtvrtek 11. dubna 2024 od 12:00 do 16:00. Prosíme Vás o rezervaci konkrétního termínu >> ZDE <<, kdy se Vám budou naše paní učitelky věnovat. Pokud se nestihnete zaregistrovat na určitou dobu, nevadí, i tak bez obav přijďte.

Číst dál...

Městský úřad Dvůr Králové nad Labem se rozhodl podpořit žáky škol v našem městě a umožnit jim zapojení v rozvoji své školy v rámci participativního rozpočtu.

Číst dál...

Začátkem školního roku proběhly volby zástupců tříd do žákovského parlamentu. Za jednotlivé třídy 2. stupně budou členy tito žáci:

Číst dál...

Vážení rodiče,
stávkovým výborem jsem byla informována o rozhodnutí většiny zaměstnanců připojit se k jednodenní stávce zaměstnanců škol a školských zařízení dne 27. 11. 2023. Na základě této skutečnosti Vám oznamuji uzavření základní školy, školní jídelny, školní družiny a klubu.

Z kapacitních důvodů jsme schopni zajistit dohled nad žáky 1. a 2. ročníku od 7:00 hod do 15:00 hod.  Provoz všech součástí školy bude obnoven v úterý 28.11. 2023.

Důvody stávky:

  • zabránit nekoncepčním zásahům do fungující vzdělávací soustavy;
  • zabránit škrtům v rozpočtu kapitoly školství na rok 2024;
  • nepřipustit, aby se platy ve školství v roce 2024 snížily.

Omlouváme se za případné komplikace.

Mgr. Edita Vaňková, ředitelka školy

Je prostředí internetu pro moje dítě a pro mne bezpečné? Jak se chovat v kybersvětě? Toto a mnohé další otázky napadnou každého zodpovědného člověka.

Odpovědi z oblasti elektronické bezpečnosti lze najít na stránkách Kraje pro bezpečný internet (KPBI). Informace pro děti a studenty, ale i pro rodiče, jsou zpracovány formou krátkých videospotů, článků, e-learningových kurzů a pracovních listů. Pro soutěživé je pod záštitou Asociace krajů ČR připraven on-line soutěžní kvíz, do kterého se mohou děti a studenti zapojit do konce února 2024. Připraveny jsou ceny jako Xbox, dron, tablet nebo chytré hodinky.

kpbi-2023

 

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol