ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V rámci dotace z Královéhradeckého kraje a jeho programu "Rozvoj podmínek pro vzdělávání – Inovace ve vzdělávání" jsme dostali možnosti zakoupit 3D tiskárnu Original Prusa i3 MK3S+, spolu s ní jednotku MMU3 a samozřejmě i dostatek nezbytných barevných filamentů.

3d-tiskarna

Tvorba 3D modelů byla okamžitě zařazena do výuky informatiky. Žáci se začali učit modelovat v jednoduchém online prostředí TinkerCad a svoje první výtvory si pak rovnou tiskli. Někteří byli natolik zdatní, že vyrobili i malý osobitý dárek pro někoho blízkého na Vánoce :).

Vymýšlení a tisk 3D modelů některé žáky natolik zaujalo, že se mu začali věnovat i v rámci vlastního volna :).

J. Irovská

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol