ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Žáci 2.A a 2.B se zapojili do výtvarné soutěže, kterou pořádal Dům dětí a mládeže Jednička.

Do soutěže bylo přihlášeno přes 200 výtvarných prací z různých částí České republiky. V kategorii 1.–2. třída se umístila na 1. místě Melánie Richterová ze 2.A, 2. místo obsadila Klaudie Kolářová ze 2.B a 3. místo získala Františka Kaššová ze 2.A. Všem zúčastněným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy, oceněným a vítězům gratulujeme.

Mgr. Miroslava Kubicová, učitelka

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol