ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pátek 17. 5. se v rámci Královédvorských sportovních her naši čtvrťáci zúčastnili  turnaje ve vybíjené.

Z konkurence dalších pěti družstev se jim možná lehce svíral žaludek nervozitou, byl to přece jenom jejich první turnaj. Po prvním prohraném zápasu  to však nevzdali, ale začali hrát naplno. Děti, paní učitelka a paní asistenta z řad fanoušků fandily, seč jim síly stačily a parádní hra našich Podharťáků nakonec byla korunována krásným druhým místem. Děkujeme organizátorům za bezproblémový průběh akce a ostatním týmům za vyrovnanou a čestnou hru.

Pyšná třídní učitelka Mgr. Lenka Buřvalová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol