ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Žáci 5. a 7. ročníku, 8. B a 9. A se zapojili do výtvarné soutěže Poznáváme svět – KANADA pořádané Střediskem volného času Bájo z České Skalice.

Do soutěže bylo ze škol a školských zařízení Královéhradeckého kraje zasláno celkem 323 prací. Čestné uznání získala naše Terezka Zbrásová z 9.A, která se se svou prací zařadila mezi nejlepší výtvarníky.

Všem žákům, kteří se soutěže zúčastnili, děkujeme za vzornou reprezentaci a Terezce moc gratulujeme.

Ing. Lucie Novotná

terezka sm

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol