ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V úterý 12. ledna 2016 naše třída navštívila Střední školu informatiky a služeb ve Dvoře Králové nad Labem, kde si pro nás připravili soutěž. Nejdříve jsme se rozdělili do skupin, poté už každá skupina chodila se svým průvodcem po všech budovách SŠIS. Soutěžili jsme v oborech chemie, informatika, hotelnictví, cestovní ruch, kosmetické služby a kadeřník.
Nakonec bylo vyhodnocení celé soutěže a dostali jsme i malé odměny. Moc se nám soutěž líbila a někteří z nás určitě zavítají do této školy i na další čtyři roky, aby zde získali maturitní vysvědčení ze zvoleného oboru. 

Adéla Zajícová - 9. třída

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol