ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Děti v Africe si sněhuláka nikdy nepostaví, mnozí z nich se ani nedostanou do školy. Na té první informaci nic nezměníme,

s tou druhou je v našich silách něco udělat. I žáci naší školy se zúčastnili této charitativní akce, kdy již 4. rokem v jeden den po celé ČR děti pomáhají dětem tím, že postaví sněhuláka a za každého pak pošle škola finanční obnos společnosti Kola pro Afriku a ta již zajistí koupi a předání často jediného dopravního prostředku – kola, kterým se pak děti v Africe mohou dostat do své školy. 

žáci 4., 8. a 9. třídy, a E. Lahučká a L. Ježková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol