ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Krátce před vánočními svátky se sešli žáci ze třídy U KRTEČKA se svými blízkými.

Připravili si pro ně malé překvapení. Vánoční básničky, koledy zarámovaly ukázky toho, co vše se děti od září naučily. Společně jsme si zahráli rytmické hry a děti dostaly „kouzelný“ oříšek. V závěru si s rodiči vyrobili voňavé pomerančové koule.
S přáním krásných svátků, hodně zdravíčka a šťastné vykročení do roku 2016 jsme se rozloučili. 

Mgr. Ivana Pešťáková

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol