ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Žáci 1. B se vydali v mrazivých dnech v rámci prvouky do lesa za zvířátky. Z domova si donesli kousky suchého chleba,

mrkev, jablíčko i kousky zelí. Vypravili se ke krmelci nad nemocnicí. Zvířátkům vše rozdělili a vydali se dál do lesa. Cestou vyhledávali stopy ve sněhu a určovali, kterému zvířátku patří. Byla to krásná, ale mrazivá vycházka. Po návratu do školy jsme si prohlédli vyfotografované stopy a porovnávali je se stopami zvířátek v naší prvouce. Těšíme se na další hodiny prvouky v přírodě. 

Mgr. Ivana Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol