ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

204 tisíc korun, které škola získala v rámci vyhlášené Výzvy č.57, bylo opravdu účelně využito.

Školní dílny už na dálku září novými červenými pracovními stoly s dokonalými dřevěnými deskami, a dokonce i veselým barevným nářadím. Žáci deváté třídy měli hned možnost nářadí vyzkoušet a společně se podílet na prvním účelném výrobku. Nejprve museli vymyslet a narýsovat technický výkres, poté každý přiložit ruku k dílu a mašinka s vagónky byla na světě. Deváťáci ji věnovali svým mladším spolužákům do družiny a pevně věří, že přivezla nejen vánoční atmosféru, ale i toužebně očekávané dárečky plné tajných přání, které jistě rozveze až pod stromečky v každé rodině. 

Mgr. Edita Vaňková, ředitelka školy

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol