ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Na žáky z 1. B čekalo ve čtvrtek překvapení. Maminka Tomáška Sodomky napekla vánoční perníčky,

které děti zdobily. Celé dvě hodiny vznikaly krásně nazdobené zvonečky, prasátka, kapříci i svícínky. Dětem se vánoční překvapení moc líbilo. Mysleli jsme i na nemocné kamarády, na které perníčky čekají ve škole. Paní Sodomkové moc děkujeme a těšíme se na další příjemná setkání s rodiči. 

Mgr. Ivana Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol