ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Prvňáčci z naší školy měli krásný začátek týdne. Čekal na ně SLABIKÁŘ, který slavnostně odemkly.

V 1. A byly klíče od SLABIKÁŘE schované v kouzelné skříňce. V 1. B – třídě U krtečka, přišel „krteček“ osobně, rozdal dětem klíče a zavěsil svoji ozdobičku na třídní stromek. Všechny děti předvedly krtečkovi, jak hezky umí z nového SLABIKÁŘE číst. Obě třídy prožily pěkné dopoledne a získaly nového čtenářského kamaráda – SLABIKÁŘ a samozřejmě i kouzelný klíč, který pomůže odemykat nová písmenka a pěkné čtení. 

Mgr. Ivana Pešťáková, Mgr. Lenka Buřvalová

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol