ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V únoru jsme psali o charitativní akci „Sněhuláci pro Afriku“, které se účastnila i naše škola a proto nás těší,

že se dobrá věc podařila.  viz:  Děti stavěly Sněhuláci pro Afriku

 

Milí patroni Sněhuláků pro Afriku,
hlásím se s aktuální zprávou, že včera jsme naložili a do Gambie vyrazili další dva kontejnery se 701 koly, lékárničkami, spoustou učebních pomůcek.... V listopadu se pak budou rozdělovat na místě do jednotlivých škol. Tyto dva kontejnery jsou ještě zaplaceny z námi všemi postavených sněhuláků. Moc vám tedy ještě jednou děkuji, přikládám pár fotek, více jich najdete na fb sněhuláků nebo přímo na fb Kol pro Afriku. Po následné africké misi pošlu také fotky z předávky v Gambii. Přeji vám krásný podzim a těším se v zimě třeba zase při společném stavění. Výzvový mail budu posílat začátkem prosince a už se na akci moc těším.

Michaela Böhmová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol