ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V úterý 6. 10. se vydali žáci druhých tříd do knihovny. Čekala zde na ně paní spisovatelka Petra Braunová.

Paní spisovatelka četla dětem příběhy ze svých nových knížek. Nejdříve se děti seznámily s Emou a její kouzelnou knihou, ve druhé části si poslechly příběh o Nele, která nechtěla být malá. Dětem se líbily příběhy i povídání s paní spisovatelkou. Bylo to příjemné odpoledne, těšíme se na další návštěvu knihovny. 

Hana Chaloupková, vychovatelka ŠD

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol