ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V úterý 29. 9. a ve čtvrtek 1. 10. navštívili žáci druhých tříd knihovnu Slavoj. Byla zde pro ně připravena akce „Klíčování“.

Přivítala je princezna Pohádka, kterou vzápětí unesl zlý čaroděj Nečterád. Princeznu děti vysvobodily splněním třech úkolů. Prvním úkolem bylo přečíst celou abecedu. Poté na ně čekala hádanka a nakonec skládaly věty ze slov. Princezna byla vysvobozena a Nečterád začal chodit do školy. Sladkou tečkou na závěr byl marcipánový klíč pro každého druháka. 

žáci druhých tříd

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol