ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Krásné podzimní dny 16. až 18. září prožily dvě osmé třídy naší školy v malebném místě Horní Maršov. Nehledaly tu ani drahé kovy, ani nepřišly těžit dřevo, jak bylo od pradávna zvykem v této obci, která patří k jedné z nejstarších v Krkonoších.

Prožili jsme však 3 srdečné dny na bývalé maršovské faře, abychom se dotkli místních tradic a prostřednictvím praktické ekologické výchovy, vzdělání a osvěty prohlubovali své chování a jednání a měnili je v odpovědné vůči přírodě, planetě a mezi sebou navzájem. Děkujeme za zážitky, z kterých budeme dlouho čerpat, děkujeme za ekomonitoring, multikulturní divadlo, simulační hry v přírodě, ukázku šetrné domácnosti, výlet na Aichelburg i biostravu.

tř. uč osmých tříd, Mgr.I. Codrová a Mgr.E. Lahučká

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol