ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V úterý 29. září se žáci prvních tříd zúčastnili podzimního krosu, který pořádá Dům dětí a mládeže Jednička.

Oblékli jsme se do sportovního a vyrazili do lesa nad nemocnicí. Čekala nás paní Kudrnovská s pomocníky. Děti dostaly startovní čísla a po jedné minutě vybíhaly do terénu. Všem se podařilo vytyčenou trasu zvládnout a v pořádku se vrátit do cíle. Bylo to pěkné sportovní dopoledne. Organizátorům děkujeme a těšíme se na další závody, které budou v březnu.

žáci 1. tříd a Mgr. I. Pešťáková, Mgr. L. Buřvalová

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol