ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve čtvrtek 10. 9. se první a druhé třídy vydaly za pohádkovým dobrodružstvím do Jičína.

Po zazvonění na zvoneček jsme vstoupili na hlavní náměstí, kde jsme sledovali program na jevišti, navštívili několik dílniček, v nichž si děti mohly vyrobit spoustu věcí, které by se jim v pohádkovém světě mohly hodit -  meč, koníka nebo třeba korunku pro princezny. Byli jsme dokonce na chvíli v pekle, ale naštěstí si v něm čerti nechtěli nikoho nechat. Když jsme se posilnili dobrou svačinou od maminky, shlédli jsme ještě loutkové divadélko O pejskovi a kočičce, jak pekli dort. Potkali jsme Rumcajse a Manku, nakrmili Otesánka a pak už jsme se, plni dojmů, těšili domů, abychom všem mohli vyprávět, že nám na výletě bylo jako v pohádce… 

třídní učitelky prvních a druhých tříd

 

 

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol