ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Prázdniny jsou pomalu u konce a my se připravujeme na nový školní rok a uvítání nových prvňáčků. Ještě někoho čeká velká změna! Naše deváťáky! Zavzpomínejme, jak proběhlo rozloučení s 9. třídou na konci školního roku 29. 6. 2015.

Ráno se celá naše škola sešla v tělocvičně a slavnost na rozloučení zahájila svým proslovem paní ředitelka. Na školní docházku zavzpomínala třídní učitelka a sami deváťáci. Pamětní list dostali také sedmáci, kteří odcházejí na víceleté gymnázium. Žáky 9. třídy pak ostužkovaly třídní učitelky – Lenka Paťavová, Kateřina Křivánková a Marta Mokrá. Deváťáci si připravili vzpomínkové video s fotkami ze školních akcí.
Andrea Langerová pro deváťáky složila básničku, 4. B vyrobila pro každého korále a 2. A zazpívala písničku s originálním textem za doprovodu kytary.
Vše zakončila prezentace s fotkami z průběhu školního roku na písničku Don´t worry Be happy za vydatné hlasové podpory všech žáků školy. Děkuji jménem své 9. třídy
za nádherný připravený program na rozloučení!
Následovalo rozloučení na radnici za účasti rodin žáků a pozvaných hostů, bývalých spolužáků a učitelů. Všechny pozdravila také místostarostka Mgr. Alexandra Jiřičková. Krásné rozloučení jsme zakončili slavnostním obědem.
Zbývá jen popřát deváťákům hodně úspěchů na svých nových působištích. DON´T WORRY BE HAPPY!!! 

 třídní učitelka Marta Mokrá

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol