ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Jako každý rok jsme se v sobotu 28. března sešli ve škole na velikonočních dílničkách. Dětí přišlo opravdu dost a tak už jen stačilo vybrat,

na kterém ze tří stanovišť se začne vyrábět. Pod dohledem paní vychovatelky Procházkové a paní učitelky Kubicové vznikali krásní papíroví zajíčci jako zápich do květináče, na dalším stanovišti u paní vychovatelky Chaloupkové si děti vyráběly závěs se slepičkami a na třetím se šilo a šilo až se ušilo -  zajíček, ovečka, nebo kuřátko z plstě a to vše pod vedením paní vychovatelky Hoškové a Prouzové a paní učitelky Ruprichové.

M.Hošková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol