ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V úterý 31. března při příležitosti výročí narození Jana Amose Komenského, který si každý rok připomínáme Dnem učitelů 28. března,

opět Žákovský parlament připravil den, kdy si žáci mohou zkusit stát se učitelem. V jednotlivých třídách si podle rozvrhu mohli žáci předem domluvit téma a obsah vyučovací hodiny. Učitelé tentokrát naopak mohli sedět v lavici jako žáci. Výměna rolí může být pro obě strany přínosem.
V 6. A proběhla výuka dějepisu pod vedením tří učitelek – Zuzka Kejzlarová, Bětka Langfelnerová a Kája Hošková. V 6. B anglický jazyk učily Dita Mádlová a Míša Kubíčková, přírodopis Tomáš Baudyš s Tomášem Holubem. V 7. A měla hodinu literatury připravenou Eva Žižková, v 7. B fyzikální pokusy prováděl Antonín Lahučký, v 8. třídě si hodinu chemie připravil Aleš Weigl, v 9. třídě hodinu dějepisu Karel Novák s Ondřejem Valáškem. 

Mgr. Marta Mokrá a Žákovský parlament

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol