ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve středu 25. Března vyrazili žáci prvních tříd do knihovny Slavoj. Náplní návštěvy bylo seznámení s prostředím knihovny

a s pravidly půjčování knížek. Dopoledne v knihovně nám zpestřila paní knihovnice četbou příběhu z knihy Petr a Petra. Na žáky čekalo ještě jedno milé překvapení – ukázka zvířecího obyvatele knihovny – agamy. V závěru programu si někteří žáci vypůjčili knížku podle vlastního výběru. Už nyní se všichni těšíme na další návštěvu knihovny, kterou máme naplánovanou na duben. 

Mgr. Miroslava Kubicová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol