ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Poslední týden před vánočními svátky pro nás připravila paní Kühnelová těsta na cukroví.

Děti si donesly různá vykrajovátka a s chutí se pustily do práce. Dopoledne, které jsme prožili ve školní kuchyňce, bylo prima. Žádné cukroví se nespálilo. Druhý den jsme si uvařili čaj, cukroví slepili marmeládou a některé i snědli. Děkujeme mamince Adélky a těšíme se na další příjemné chvíle, které pro nás připraví naši rodiče společně s paní učitelkou. KRÁSNÉ VÁNOCE!

žáci 3. třídy a Mgr. Ivana Pešťáková

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol