ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Aby dětem předvánoční čas trochu lépe v uplakaném počasí ubíhal, rozhodly jsme se v družince uspořádat ještě předvánoční dílnu. 

V sobotu 20. prosince se sešlo 50 natěšených dětí, které si mohly vyrobit ještě vánoční dáreček, a tak v poklidné atmosféře za zvuku koled vznikali pod jejich rukama andílkové, stromečky i vánoční kapříci, kteří jistě najdou své místo v domácí vánoční výzdobě, možná i na jídelním stolku. Čas uplynul jako voda a výrobky všem zaplňovaly ruce, dopoledne ještě obohatila pohádka pro ty rychlejší z nás, a pak už jen zbývá, těšit se doma z krásné výzdoby, kterou určitě i Ježíšek nepřehlédne. 

Markéta Hošková, paní vychovatelky a učitelky

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol