ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Část pátečního dopoledne 12. prosince jsme strávili v milé společnosti pana spisovatele Jana Opatřila, který nám zábavnou formou představil své knihy.

Seznámili jsme se tak s kapřími kamarády Metlíkem, Šupinkou a Břéťou, hlavními hrdiny jeho knih. Některé napínavé příhody těchto kapříků nám dokonce sám autor přečetl. Cesta zpět do školy nám rychle uběhla při povídání o dojmech z návštěvy knihovny a ze setkání s panem spisovatelem. 

Mgr. H. Havlíčková

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol