ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Nasát vánoční atmosféru, ochutnat vánoční štólu, seznámit se s kulturními památkami, to vše se podařilo našim žákům 9. třídy, kteří ve čtvrtek 11. prosince vyrazili na exkurzi do saských Drážďan.

Se zkušenou paní průvodkyní, které bychom chtěli poděkovat za poutavý výklad, jsme nejprve prošli Alstadt, navštívili obrazárnu Zwinger, nově zrekonstruovaný kostel Frauenkirche a Semperoper (Saskou státní operu). Potom už nás cesta vedla za vůní vánočního punče, obrovských Bratwurstů a dalších dobrot na místní tradiční trhy, které jsou největší v Evropě. Své dosavadní znalosti německého jazyka žáci zúročili při nákupech suvenýrů a občerstvení a při vyplňování kvízu s úkoly. Zaujala nás rozdílnost v povaze obou národů, především nevšední zdobnost našich sousedů, smysl pro detail a vstřícnost prodávajících i kolemjdoucích. Ve večerních hodinách jsme se obohaceni o nové zážitky a zkušenosti vrátili v pořádku domů. 

Mgr. Elena Lahučká, Mgr. Lucie Ježková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol