ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve čtvrtek 11. prosince spala 6. B s paní učitelkou Lenkou Paťavovou a s paní vychovatelkou Nikolou Proudovou ve škole.

Ve vánoční atmosféře jsme si upekli k snídani jablečný štrúdl a zahráli jsme si hry. Mezi sebou jsme si pak vzájemně nadělili krásné dárečky, ze kterých jsme se radovali a pak už jsme se jen s úsměvem na tváři uložili ke spánku. Ráno jsme se nasnídali a začali se učit. Moc jsme si to užili. 

Krásné Vánoce Eva Dušánková - 6. B

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol