ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ze čtvrtka 5. 6. na pátek 6. 6. spala naše třída ve škole. Užili jsme si spolu krásný, dlouhý, dobrodružný podvečer a večer a na můj vkus velmi krátkou noc.

Ve škole jsme našli tajemný starý svitek, který ukrýval směr cesty k pokladu. Vyrazili jsme ho hledat okamžitě. Cestou k lesu, kam nás svitek vedl, jsme se stavili potěšit své mlsné jazýčky v cukrárně. Zmrzlina a ledová tříšť nás příjemně osvěžily. Děkujeme Vám Pastvovi za sladký sponzorský dar! A pak, hurá za pokladem! Na cestě nás čekalo plnění množství různých úkolů. Po jejich úspěšném zvládnutí jsme konečně našli poklad. Protože jsme se vraceli v pozdnějších hodinách, rozhodli jsme si kořist rozdělit až po večeři. Unavené a zmožené děti uvařily a snědly špagety. Čerstvá paní učitelka jim pouze asistovala. V pozdějších hodinách se role obrátily… Zatímco paní učitelka už byla velmi unavená, dětem vlilo do žil novou energii rozdělení pokladu. A první čerstvá ptáčata vstávala už před pátou hodinou ráno …
A teď přichází na řadu VELKÉ DÍKY všem rodičům, protože…. Ráno po probuzení jsme si z množství dobrot (chlebíčky, slaný štrůdl, slaní šneci, bábovky, šátečky, meloun, banány, hroznové víno…), které nám rodiče přinesli, udělali doslova raut a na těchto dobrotách jsme si pochutnávali ještě celé dopoledne. Taky bych ráda poděkovala svému manželovi, který nám připravil trasu cesty za pokladem.
Myslím, že my všichni „spáči ve škole“ jsme byli spokojení…

Mgr. Lenka Buřvalová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol