ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve čtvrtek 5. 6. se děti ze družiny 1. B a 4. B zúčastnily, v DDM Jednička, výukového programu VĚDCI A VYNÁLEZY.

Děti byly přivítány před DDM hned prvními pokusy a vynálezy s ohněm. Dále se pak seznámily s vynálezy a vynálezci zámku, papíru, elektřiny, telefonu, počítačů aj. Celý program byl velmi přínosný, zajímavý a naučný. Všem dětem se moc líbil a vůbec se jim nechtělo odcházet do školy. 

I.Hanzlíčková vychovatelka 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol