ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Mezi tradiční akce školní družiny patří i tvořivé dílničky, tentokrát velikonoční, pořádané v pátek 28. března.

Dětí se sešla velká hromada – celkem 69 kousků. Děti měly připraveny čtyři stanoviště, kde si mohly vyrobit různé velikonoční dekorace a motivy. A tak v jejich rukou vznikaly krásné výrobky – kuře z bambulky, dva kamarádi zajíci z toaletní ruličky, patchworkové vajíčko a dekorační koule plná kytiček. Odpoledne se pěkně vydařilo a všichni už se těšíme na Velikonoce, koledníky a velkou koledu.

Markéta Hošková, vychovatelka

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol