ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Protože od Pasování prvňáčků na čtenáře uplynul již víc jak měsíc, vypravili jsme se v pátek 28. března do naší knihovny Slavoj.

Setkali jsme se tam také s kamarády ze speciální školy. V dětském oddělení knihovny nás všechny paní knihovnice seznámila s tím, podle čeho se knihy v regálech zařazují, jak se knihy vybírají a půjčují a kde jsou umístěny knihy právě pro začínající čtenáře. Na závěr nám přečetla pěkný příběh z knihy Ivy Hütnerové, Jak upír Uršulín o zuby a ke štěstí přišel. 

Mgr. Hana Havlíčková

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol