ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Protože od Pasování prvňáčků na čtenáře uplynul již víc jak měsíc, vypravili jsme se v pátek 28. března do naší knihovny Slavoj.

Setkali jsme se tam také s kamarády ze speciální školy. V dětském oddělení knihovny nás všechny paní knihovnice seznámila s tím, podle čeho se knihy v regálech zařazují, jak se knihy vybírají a půjčují a kde jsou umístěny knihy právě pro začínající čtenáře. Na závěr nám přečetla pěkný příběh z knihy Ivy Hütnerové, Jak upír Uršulín o zuby a ke štěstí přišel. 

Mgr. Hana Havlíčková

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol