ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

 

Ve čtvrtek 3. dubna navštívil naší školu kouzelník Waldini. Děti se moc těšily a od samého začátku bylo jasné, že si společné odpoledne pořádně užijí.

Naučil děti některým trikům a zároveň s ním mohly společně čarovat a být tak na chvilku malými kouzelníky. Viděli jsme různé karetní triky, přičarování holubičky, kouzelnou krabičku plnou tajemství, odčarování a přičarování vzácného prstýnku, ale i velmi legrační hru na pilota a letušku v podání dětí ze školní družiny. 

Markéta Hošková, vychovatelka

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol