ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V úterý 18. 2. se prvňáčci z obou tříd naší školy zúčastnili PASOVÁNÍ NA ČTENÁŘE v městské knihovně Slavoj.

Tuto slavnostní událost má na starosti pan král Abecedník I. Letos mu pomáhal hodný skřítek Slavouš, kterému děti musely pomoct zachránit knížky z knihovny před škodolibým skřítkem Písmenkožroutem, který si obzvláště pochutnal na výživném písmenku W. Na pasování svých dětí se přišlo podívat mnoho rodičů.
Děkujeme zaměstnancům knihovny za příjemně strávené odpoledne a za jejich práci a obětavost.

učitelky 1. tříd

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol