ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Také 5. A se před jarními prázdninami dočkala velmi oblíbeného spaní ve škole, a proto zde 6. 2. 2014  „páťáci“ strávili noc.

Po odpoledním srazu jsme vyrazili na vynikající večeři na cosmobowling k „Laušmanům“ a díky štědrému sponzorskému daru pana Ryby, vedoucího podniku, měli žáci možnost zahrát si v několika družstvech i bowling. Pro některé, kteří tuto hru hráli poprvé, to byl velký zážitek. Po návratu do školy jsme si připravili spaní a žáci vyrazili na bobříka odvahy v temné budově školy. Rozdovádění strašením jsme potřebovali zklidnit, a proto následoval pohádkový animovaný film, po němž jsme ulehli do spacáků a odtroubili večerku. Někteří z nás, plni zážitků, si povídali až do časného rána. Po brzkém budíčku a chutné snídani (o kterou se zodpovědně postaraly maminky), ač trochu nevyspalí, jsme zahájili odlehčenou páteční výuku. Plni vzpomínek na netradiční pěkný večer jsme se mohli těšit i na víkend a jarní prázdniny.

Pavla Vojtíšková, Aneta Jahelková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol