ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V den, kdy se rozdávalo pololetní vysvědčení, se děti z 1. B sešly se svou paní učitelkou a paní vychovatelkou ve škole ještě pozdě odpoledne,

aby rozdávání svého prvního vysvědčení prožily jinak než většina ostatních žáků. Podvečer a večer rychle ubíhal při hrách, vycházce a „skřítkovské večeři“. Vyvrcholením celé akce bylo netradiční předání skřítkovských čepiček a netrpělivě očekávaného vysvědčení (samozřejmě v pyžamech). Svou odvahu pak ještě prvňáčci prokázali při školní stezce odvahy. Před uložením ke spánku nesměla chybět čtená pohádka na dobrou noc, po které všichni brzy usnuli.
Ráno po vydatné snídani (o kterou se zasloužily ochotné maminky) a úklidu třídy se některým dětem ani nechtělo domů na zasloužené jednodenní prázdniny.

Mgr. H. Havlíčková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol