ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve dnech 30. 10. a 31. 10. 2012 se uskutečnily na naší škole besedy zaměřené na péči o zuby. Student medicíny pan Voženílek si připravil pro žáky zajímavou prezentaci o tom, jak se starat správně o zuby.

Využil interaktivní tabuli, kde dětem ukázal, jak vypadají zuby, o které se nestarají, naopak jak ty, které čistí správně. Zdůraznil také, jak je důležité mít vhodný zubní kartáček. Každé z dětí mělo svůj zubní kartáček a názorně si vyzkoušelo, jak zuby správně čistit. Menším dětem by měli pomáhat ještě rodiče.

Na závěr si dobrovolníci nechali zuby natřít dezinf. fialovým roztokem, který ukázal, jestli si ráno zuby vyčistili správně.

Beseda byla zajímavá, děti měly spoustu dotazů a všem se líbila.

žáci 1. stupně a třídní paní učitelky

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol