ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

23. října se žáci 5. A vydali v rámci vlastivědné výuky do hlavního města naší republiky, aby se blíže a na vlastní oči seznámili s památkami a životem Prahy.

Žáci se vypravili na turistický maratón ihned po příjezdu našeho domácího autobusu do matičky Prahy. Pěšky jsme vyrazili na Václavské náměstí k soše sv. Václava, dále pak k Národnímu muzeu, na Staroměstské náměstí... Zde jsme měli štěstí a zhlédli Orloj v akci. Naše cesta vedla dále přes Karlův most, na Kampu, Čertovku a plot zamilovaných s tisíci zámečky, které uzamknou lásku milenců, na Malou Stranu k domu U Dvou slunců až na Hradčany. Na pražském hradě jsme počkali a společně s naším panem prezidentem uvítali návštěvu z ciziny. Žáci byli nadšeni, že na vlastní oči uviděli prezidenta naší republiky. Zpáteční cestu jsme si urychlili metrem, které bylo také velkou atrakcí.Celý výlet se velmi podařil, žáci byli obohaceni o spoustu zážitků, nikomu se nic nestalo a v pořádku jsme dorazili domů do Dvora Králové n. L.

5. A, tř. uč Elena Lahučká

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol