ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Již tradiční akcí školní družiny jsou podzimní dílny. Letos proběhly v sobotu 3. listopadu v hojném počtu dětí.

Ty celé dopoledne pilně pracovaly a pod jejich rukama tak vznikaly nádherné výrobky – svícínek muchomůrka, havran z polystyrénové koule, zápichy do květináče ve tvaru ježka a dýně. Pro potěšení si ušily i podzimní srdíčko z látky.

Už teď se velmi těšíme na další víkendové setkání a tvoření v krásném předvánočním čase!

kolektiv vychovatelek a učitelek

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol