ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 17. 12. 2013 se na SŠIS konala tradiční soutěž mladých chemiků – žáků 8. a 9. tříd.

Žáci soutěžili v tříčlenných družstvech a naši deváťáci sestavili dvě družstva ve složení Aneta Baudyšová, Bára Janáková a Alena Šrámková, a Vojtěch Krýza, Ladislav Rubáček a Matěj Šturm. Celkem se letos přihlásilo 81 žáků z 15 škol!
Žáci opět museli prokázat manuální zručnost při chemických pokusech, své znalosti z chemie a přírodopisu, dovednost pracovat na počítači v programu Chemskatch, ve kterém tvořili chemické vzorce a nákresy chemických aparatur. Dále viděli zajímavé demonstrační pokusy.

Děkujeme našim žáků za reprezentaci školy na této soutěži. 

Mgr. Marta Mokrá

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol