ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ze dne 19. 12. na 20. 12. jsme spali ve škole. V pět hodin odpoledne jsme šli na bowling, na kterém jsme strávili dvě hodiny,

náramně si to užili a dokonce si zahrála i paní učitelka. Po návratu do školy jsme se dali do smažení řízků a servírování bramborového salátu. Za tuto večeři mockrát děkujeme paní Jizbové. Po nasycení jsme se vrhli na rozdávání dárků, některé z nich nás opravdu pobavili. Kluci si pro nás připravili stezku odvahy po celé škole. Někteří z nich bafali, jiní křičeli a dokonce na schodech ležela „mrtvola“. Cesta byla vyznačená svíčkami a šipkami. U půdy jsme se podepsali a za odměnu dostali kostku čokolády. Po zbytek večera jsme sledovali filmy. Paní učitelka nás nechala vzhůru do ranních hodin a celé přespání jsme si užili. 

Leona Benáková a Eliška Školníková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol