ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Letošního „ČERTA A MIKULÁŠE" se 4. A rozhodla prožít ve škole. 5. prosince odpoledne si děti přinesly spacáky a všichni se těšili na společné vaření, vyrábění a zážitky.

Pro všechny děti byla čertovská večerní návštěva velkým překvapením. Paní učitelka byla velmi překvapená také, a to když prohrála v kartách s luciferem, přestože jí všechny děti radily. To se ví, když čerti hráli s falešnými kartami. Peklo je peklo. Ale po té, co se čerti posilnili malým občerstvením, rozhodli se paní učitelku ještě rok nechat žít pozemský život. Když také viděli, jací jsou čtvrťáci výborní kuchaři (dokázali uvařit kuře na kari i pizzu), a šikovní umělci (každý si vytvořil nádherní adventní svícen), nechali je na tomto světě také. A tak se celý rok budeme všichni činit až do dalšího MIKULÁŠE.

Mgr. Šárka Ruprichová, Nikola Prouzová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol