ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pondělí 7.10. se vydali druháčci z naší školy do knihovny Slavoj, kde na ně čekala pohádková princezna, princ a NEČTERÁD.

Děti vyluštily zaklínadlo, odčarovaly NEČTERÁDA,vysvobodily princeznu a ukázaly jak umí dobře číst. Za odměnu získaly všechny děti kouzelný klíč, který jim bude odemykat cestu ke krásným knížkám. Těšíme se na další milé a poučné setkání. Bude brzy – v listopadu a potom každý měsíc.

Žáci 2. třídy U Štaflíka a Špagetky, paní učitelka Mgr. Ivana Pešťáková

knih 04

knih 05

knih 06

knih 07

knih 08

knih 09

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol