ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve sředu 9. 10. se uskutečnilo na naší škole pochodové cvičení.

První dvě vyučovací hodiny žáci druhé a třetích tříd sledovali na interaktivní tabuli možná nebezpečí – povodně. Seznámili se s jejich příčinami. Poznali varovné signály a zkoušeli připravit evakuační zavazadlo. V průběhu této činnosti byl vyhlášen poplach pro celou školu a proběhla evakuace všech tříd. Zvládli jsme vše dobře a po 10. hodině jsme se vypravili do terénu. Druháčci a žáci třetích tříd vytvářeli v lese evakuační místa, zkoušeli další cvičnou evakuaci a zopakovali si čísla tísňového volání. Plni zážitků jsme se vrátili do školy a podali v ředitelně hlášení. Získané znalosti si určitě ještě zopakujeme v hodinách prvouky.

Žáci 2. a 3.tř.

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol