ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Tam navštívili farmaceutické muzeum včetně krásné barokní lékárny. Poučeni o historii výroby léků a vybaveni vlastnoručně vyrobenými cukrovými pastilkami se vraceli vlakem zpět do Dvora Králové. V další části projektu děti navštívily kostel sv. Jana Křtitele, rukopisnou kobku a věž kostela, kde jim pan Langfelner vyprávěl o historii našeho města. Dokonce se podařilo vyslechnout polední zvonění přímo ve věži. Završením celého projektu byla četba některých královédvorských pověstí a jejich výtvarné ztvárnění.

Mgr. Š. Ruprichová, Mgr. H. Havlíčková

pmo 001

pmo 002

pmo 003

pmo 004

pmo 005

pmo 006

pmo 007

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol