ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V úterý 14. května jsme jeli na exkurzi do Bozkovských jeskyní.

Odjížděli jsme z vlakového nádraží v 8:00h. Když jsme dorazili do Jesennýho, museli jsme zdolat pořádný kopec, který nám ztěžovalo bláto a voda. Kopec jsme ale zdárně vyšli a konečně jsme si mohli odpočinout. Po odpočinku jsme začali vyplňovat papíry s úkoly na téma Bozkovské jeskyně a okolí. Po nějaké době jsme se dočkali a vydali jsme se na cestu jeskyní. Paní průvodkyně nám toho spoustu řekla a ukázala. Viděli jsme například podzemní jezero, krápníky a další zajímavosti. Po prohlídce jeskyní jsme poděkovali a pěšky jsme se vydali po žluté turistické značce přes Sejkorskou kapli do Semil. Odkud jsme jeli vlakem zpět domů. Exkurze byla velice zajímavá a moc se nám líbila.

Denisa Vojtěchová, Andrea Zaorálková

bj13 01

bj13 02

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol