ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V budově Gymnázia Trutnov proběhlo 13. 5. 2013 okresní kolo Pythagoriády v kategoriích 6., 7. a 8. ročník. Z naší školy se díky získaným bodům ve školním kole zúčastnilo 8 žáků a za 60 minut museli vyřešit 15 úloh.

V kategorii 6. ročníků soutěžilo 45 žáků a nás reprezentovali Markéta Holmanová, Karel Geisler a Jan Mencl. V kategorii 7. tříd se účastnilo 26 žáků a naši školu zastupovali Jakub Kejzlar a Karel Novák. V kategorii 8. tříd Michaela Vašáková, Vojtěch Krýza a Jaroslav Guzan soutěžili s 24 dalšími žáky jiných škol. Všichni se umístili v druhé polovině výsledkové listiny ve svých kategoriích. Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Marta Mokrá

pyt1

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol