ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 15. 4. 2013 se 4. B vydala do městské knihovny Slavoj na besedu se spisovatelkou Radkou Španko. Dětem byla představena dvojjazyčná česko-anglická knížka Záhada kouzelného hrnce skřítka Theodora aneb Evička a její sny.

Milé povídání bylo obohaceno předčítáním krátkých úryvků v dramatickém pojetí samotné autorky a zpíváním veselých písniček, které jsou do knihy zakomponovány. Příjemnou atmosféru, která nás provázela celým naším setkáním, jsme si přenesli i do školních lavic, kde jsme se zaposlouchali do CD, které je součástí jmenované knihy.

      Mgr. Lenka Paťavová

rs13 01

 

rs13 01

 

rs13 01

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol